Igrzyska Dzieci i Młodziezy -UNIHOKEJ

Utworzono: 16-11-2023

Igrzyska Dzieci
23.10.2023 odbyły się w Łebieniu gminne eliminacje w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Doskonale spisały się nasze reprezentacje. Drużyna chłopców wygrywając te zawody zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Dziewczynki zajęły drugie miejsce w Gminie.
26.10.2023r w Lęborku odbyły się finały powiatowe, na których nasi chłopcy wywalczyli drugie miejsce. Wygrana minęła ich o włos!

Igrzyska Młodzieży
W październiku odbyły się również w Łebieniu gminne zawody w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży.
Doskonale spisała się nasza młodzież!
08.11.2023r w Lęborku odbyły się finały powiatowe, na których nasi chłopcy wywalczyli pierwsze miejsce!!! Jesteśmy najlepsi w powiecie  Teraz przed chłopcami rozgrywki na etapie wojewódzkim!
Wielkie gratulacje dla obu drużyn!

chłopcy starsi z p. Adamem
chłopcy młodsi