Igrzyska Dzieci i Młodzieży w DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Utworzono: 10-04-2022

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych odbyły się 07.04. 2022r w Lęborku. W każdej kategorii wiekowej mieliśmy swoją drużynę. Zawodnicy włożyli w biegi całe swoje serca, co zaowocowało miejscami na podium. W kwalifikacji drużynowej, we wszystkich kategoriach wiekowych, zajęliśmy drugie miejsca. W kwalifikacji indywidualnej ( w swoich kategoriach wiekowych) Julia Michałowska (Vb) zajęła miejsce 4, Michalina Żmija (VIIc) była druga a Konrad Metera (VIIc) zajął najwyższy stopień na podium. Miło nam napisać, że Michasia I Konrad będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Człuchowie, które odbędą się już we wtorek 12 kwietnia. Będziemy trzymać kciuki!

Gratulujemy Wam wszystkim! Zrobiliście kawał dobrej roboty!