Igrzyska dzieci w unihokeju - rozgrywki gminne i powiatowe

Utworzono: 02-11-2022

Po bardzo dobrym występie naszych drużyn na eliminacjach gminnych, które odbyły się w Łebieniu, 27 i 28.10.2022r. zameldowaliśmy się w Lęborku na etapach powiatowych. Nasze drużyny wykazały się wielką wolą walki i determinacją. Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych zawodniczek i zawodników.  Po wyrównanych meczach zajęliśmy odpowiednio:

I miejsce dziewcząt !!!!
Dziewczęta będą  reprezentować naszą szkołę, gminę oraz powiat na półfinałach wojewódzkich! Gratulujemy i trzymamy kciuki!
III miejsce chłopców!!!!
Gratulacje! Spisaliście  się na medal!

Składy naszych drużyn:

Dziewczęta:
Chylinska Blanka, Chmielewska Katarzyna, Domarus Anastazja, Gołabek Zofia, Itrich Kinga, Kozłowska Małgorzata, Maziarz Zofia, Michałowska Julia, Mielewczyk Kornelia, Syldatk Alicja, Wójcik Magdalena, Zaręba Maria.

Chłopcy:
Baranowski Filip, Baranowski Nikodem, Dąbrowski Marcel, Garbaczewski Kajetan,Kolanczyk Jakub, Majorczyk Aleksander, Mejna Antoni, Migowski Michał, Motas Szymon, Wojnicz Jakub.

nasze drużyny wraz z trenerami
chłopcy na eliminacjach gminnych
bramkarki