Mikołajkowy Turniej Piłkarski

Utworzono: 04-01-2024

19.12.2023r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłkarski dla klas II i III. Rozgrywki organizowane były przez UKS "Tęcza" a finansowany ze środków Urzędu Gminy Nowej Wsi Lęborskiej.
W turnieju brały udział drużyny zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Zaangażowanie zawodników było ogromne! Spektakularne gole, akcje godne doświadczonych piłkarzy i fantastyczny doping kibiców- to wszystko działo się podczas wtorkowego turnieju!
My tam też byliśmy i wspaniałe bramki oglądaliśmy
Relacja zdjęciowa przed Wami.

On 19.12.2023 our school held another - Santa Claus Football Tournament for classes II and III  .
Both girls' and boys' teams participated in the tournament. The commitment of the players was enormous! Spectacular goals, actions worthy of experienced soccer players and fantastic cheering of fans - all this happened during Tuesday's tournament!
We were there too, and watched wonderful goals
Here's a photo report for you.

w trakcie meczu
zawodniczki z klas 2
uczestnicy z dyplomami
zawodnicy z klas 3