Puchar Tymbarku

Utworzono: 18-04-2024

Jesteśmy po finałach powiatowych XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Z naszej szkoły do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Gdańsku w maju, zakwalifikowały się aż 3 drużyny! Dwie drużyny dziewcząt ( kategorie wiekowe U10 i U12) oraz jedna drużyna chłopców ( U12). Chłopcy w kategorii U10 zajęli drugie miejsce!
Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych piłkarek i piłkarzy!

Dziewczynki U10
Hania Jaroń, Agata Brzezinska, Julia Dułak, Lena Międzybrodzka, Hania Dąbrowska, Krawczyk Kornelia. Gruszkiewicz Zuzanna, Agata Baranowska,Julia Ostrowska, Amelia Zawadzka, Maja Mikołajczyk

Dziewczynki U12
Zosia Lęszkowska, Zuzia Krasińska, Natalia Koszałka, Lena Chlebowska,Ania Sech, Agata Płońska,Jóskowska Oliwia

Chłopcy U10
Głowczewski Hubert, Szatkowski Kuba, Miziński Antek, Ramczyk Stasiu, Skorb Ksawery, Fiuk Kacper, Onasz Artur, Bańki Benjamin, Kunkel Jakub

Chłopcy U12
Kalinowski Kamil, Niedbałka Filip, Główczewski szymon, Olszewski Mikołaj,Ptaszek Tymon, Leban Jakub, Wesołowski Adam, Pryczkowski Nikodem, Dziembowski Mikołaj, Mejna Antoni

Puchar Tymbarku organizowany jest przez PZPN od 24 lat. Od 2007 r. Sponsorem generalnym turnieju jest marka Tymbark. Od 2023 r. Puchar Tymbarku i jego uczestnicy są Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski.  Zmagania uczestników Turnieju podczas finałów wojewódzkich i Finału Ogólnopolskiego obserwują Selekcjonerzy Młodzieżowych Reprezentacji Polski.

chłopcy U12
dziewczynki U12