Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Utworzono: 24-04-2023

W naszej szkole odbyły się rozgrywki o Puchar Tymbarka w kategorii dziewcząt i chłopców U10-finały powiatowe. Gościliśmy u siebie drużyny z Bukowiny, Wicka, Choczewa, Lęborka ( SP1, SP7), Łeby. Były to rozgrywki na bardzo wysokim poziomie! Padło wiele wartościowych wyników. Zaangażowanie piłkarek i piłkarzy było celujące!
Wspaniałych emocji dostarczyli kibicom nasi zawodnicy. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy wygrali swoje eliminacje i zameldują się już niebawem w następnym etapie rozgrywek! Etapy wojewódzkie już w maju!

Reprezentacja dziewczynek U10

Jakub Kunkel

Jakub Szadkowski

Adam Kotłowski

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowany jest przez PZPN od 23 lat. Od 2007, Sponsorem Generalnym Turnieju jest marka Tymbark. Turniej jest jedną z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce, oraz jest największym w Europie wydarzeniem piłkarskim dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12.

chłopcy z pucharem
DZIEWCZYNKI U10