Europejski Tydzień Kodowania #CodeWeek 2021 w naszej szkole - myśl, baw się i koduj

Utworzono: 24-10-2021

W tym roku szkolnym po raz kolejny wzięliśmy udział w największym programistycznym wydarzeniu w Europie: Europejskim Tygodniu Kodowania – CodeWeek 2021, który tym razem trwał od 9 do 24 października.
Akcja odbywa się na terenie całej Europy i skierowana jest do  wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę. Polscy uczniowie i nauczyciele rokrocznie wykazują duże zainteresowanie tą inicjatywą.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku pokazującego, jak nasi uczniowie bawili podczas nauki programowania i kodowania w trakcie trwania Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Europejski Tydzień Kodowania