Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

2023-06-19

Trzymaj Formę!!

Nasza Szkoła, jak co roku wzięła udział w programie „Trzymaj Formę”. Program ten propaguje zdrowy styl życia oraz promuje  zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Dzięki wszystkim działaniom związanym z tym tematem otrzymaliśmy certyfikat.

2023-06-19

Wielki Numer

W ramach nagrody w konkursie „Wielki numer” uczniowie klasy VIA uczestniczyli w warsztatach robienia pizzy w pizzerii Toscana w Lęborku. Zajęcia były bardzo ciekawe, pizze były kolorowe i smaczne. Uczniowie z klasy VIIIB, którzy wzięli udział w konkursie wyszli wspólnie na długi spacer na lody do Lęborka. Uczennice klasy VIIIA uczestniczyły w warsztatach wizażu przeprowadzonych przez  P. Magdalenę Ziółkowską. Bardzo dziękujemy #M&Z Makijażownia Zabiegownia za wspaniałe warsztaty. Uczniowie dzięki tym wyjściom i warsztatom mogli lepiej się zintegrować i miło wspólnie spędzić czas.

2023-06-16

WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO CZAROGRODÓW

W czwartek 15 czerwca uczniowie klasy 3a i 3b wybrali się na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki Czarogrody w Celbowie.  Pomimo kapryśnej pogody, każdy tego dnia znalazł coś dla siebie - wśród setek kwiatów, drzew i krzewów, odkryliśmy bajeczne krainy zamieszkałe przez niezwykłe istoty. Było super!

2023-06-16

Doświadczenia w klasie 7

Na lekcjach chemii, uczniowie klasy 7 otrzymywali oraz badali właściwości tlenku węgla(IV) oraz wodoru. Wszystkie dzieci podczas zajęć bardzo chętnie pracowały.

2023-06-14

Klasa IVb na podium

Uczniowie klasy 4b uczestniczyli w konkursie dla klas – „recyklingowe dzieło sztuki” organizowanym przez zakład Zagospodarowania Odpadów „Czysta Błękitna Kraina” w Czarnówku. Konkurencja była bardzo duża, więc jury miało naprawdę trudne zadanie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas pikniku ekologicznego.
Nam się udało. Zajęliśmy III miejsce. Radość ogromna.:)

2023-06-14

KLASY CZWARTE NA PIKNIKU EKOLOGICZNYM

Dnia 13 czerwca 2023 roku uczniowie klas czwartych uczestniczyli w pikniku ekologicznym zorganizowanym na Placu Pokoju w Lęborku.
Na miejscu czekały na nas liczne atrakcje: spektakl, quizy, konkursy i zagadki łączące zabawę z nauką o ochronie środowiska oraz warsztaty ekologiczne.
Wróciliśmy do szkoły pełni wrażeń.