Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

2023-12-22

Dekorowanie matematyczno - logicznej choinki

Czy dekorowanie choinki jest proste? Matematycznej choinki od Sarah Carter z mathequalslove na pewno nie :) W zajęciach brała udział klasa 6a i 3c. Zasady były podobne, jak przy strojeniu zwykłej choinki. Kolorowe ozdoby w kształcie kwadratu nie mogły dotykać się ani bokami, ani rogami. Oczywiście pozostałe elementy musiały wypełnić całą choinkę i nie mogły się na siebie nakładać. Rozwiązań jest wiele, nawet na naszych lekcjach powstało kilka różnych - widoczne na zdjęciach.

2023-12-22

Szkolna akcji "Paczka świąteczna"

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim darczyńcom, którzy wsparli Nas w akcji „Paczka Świąteczna dla ucznia” . Udało się w tym roku zrobić 10 paczek dla uczniów naszej Szkoły. Dziękujemy za otwarte serce, życzliwość, bezinteresowną pomoc i wsparcie działań na rzecz dzieci.

2023-12-16

XX Powiatowy Konkurs Plastyczny "Coraz bliżej święta, eko święta" 2023

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych w konkursie znaleźli się nasi uczniowie:
W kategorii 10-12 lat nagrodę otrzymały:
Zosia Leszkowska z klasy 4b
Wiktoria Dewa z klasy 6a

Gratulujemy:)

2023-12-16

Konkurs “Ożywione dzieło”

Radośnie informujemy o wynikach III Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Ożywione dzieło”!
I miejsce: Artur Dębski (6a)
III miejsce: Natalia Koszałka (5a)

Nagrodzone prace będzie można obejrzeć podczas wystawy zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Lęborku.
Gratulacje!