Aktualności

2018-03-12

Pani Renata Krzemińska laureatką konkursu "Nauczyciel-Innowator" organizowanego przez MEN

7 marca podczas uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, minister Anna Zalewska wręczyła nagrody 16 laureatom konkursu organizowanego przez MEN „Nauczyciel-Innowator”. Nagrodzona została również nauczycielka z naszej szkoły - pani Renata Krzemińska reprezentująca województwo...

2018-03-05

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny „Mądra główka – łamigłówka logopedyczna”

Zachęcam uczniów uczęszczających na zajęcia logopedyczne do wzięcia udziału

w Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym - Mądra główka- łamigłówka logopedyczna

Prace proszę dostarczyć do 19 marca do gabinetu logopedycznego.

2017-12-28

Opłaty za obiady

Poniżej podajemy nowy nr konta, na które można dokonać opłaty za obiady. Zmiana obowiązuje od 01.01.2018r.


Szkoła Podstawowa im.Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej ul. Polna 9A

Nr konta 92 1020 4649 0000 7202 0214 3261


Koszt obiadu - 2,50 zł
Koszt dziennego wyżywienia...
2017-12-13

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY

   Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie "Z ortografią na co dzień", propagującego wśród dzieci i młodzieży kulturę języka polskiego. Konkurs składa się z trzech etapów.
   Uczniowie: Jakub Zaborowski i Mateusz Depta uzyskali wymaganą liczbę...

2017-12-13

Spelling Bee

Spelling Bee to z pozoru zabawny konkurs. Okazuje się ,że literowanie angielskich wyrazów nie jest taką prostą sprawą. Dostarcza dużo zabawy, ale i nerwów. Emocje towarzyszyły wszystkim uczestnikom do samego końca. W tym roku nie udało się stanąć na podium,ale to godny zapamiętania...

2017-12-13

Roztańczone Mikołajki

Uczniowie klas 0 „a” i 0 „b”, uczestniczyli w „Roztańczonych Mikołajkach”, które miały miejsce  w Publicznej Bibliotece  Gminy Nowa Wieś Lęborska. Dzieci uczestniczyły w świątecznych konkursach, animacjach z zimowymi bohaterami oraz oglądały specjalny pokaz  tańca św. Mikołaja....

2017-12-13

Zajęcia otwarte - wspólne wykonywanie ozdób świątecznych.

Uczniowie klasy O „A” wraz ze swoimi najbliższymi, spotkali się w szkole, aby zrobić ozdoby świąteczne. Podczas wspólnego spotkania zostały zrobione przepiękne choineczki z makaronu. Pomysł takich wspólnie wykonywanych ozdób świątecznych został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez...

2017-12-13

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 Miś to jedna z najbardziej ulubionych maskotek dzieci, towarzysz zabaw, powiernik tajemnic, czy przytulanka pomagająca zasnąć.  Jak co roku nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. W związku z tym uczniowie mogli przypomnieć sobie postacie bajkowych...

2017-12-08

"Andrzejki" w klasie 4a

Co nas czeka w przyszłości przepowiadaliśmy  wróżąc i bawiąc się wesoło. Wróżyliśmy ze  szpilek, kubków, jabłek, ciasteczek z przepowiednią, dowiadywaliśmy się co oznacza data naszych urodzin i która z dziewcząt pierwsza wyjdzie za mąż. Jakie imię będzie nosić przyszły mąż...

2017-12-08

Biały Koncert

Grudniowy, piękny wieczór z piosenką przyszedł do nas...  

 

       W dniu 5 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej odbył się Biały Koncert, którego organizacja powoli staje się tradycją, a wszystkie działania podejmowane przez...

2017-12-05

Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie "Każdy budować może"

W kategorii „Prezentacja o tematyce budowlanej”  

II miejsce - Arkadiusz Asmus - kl.II bg

III miejsce - Magdalena Serwańska - kl.II ag

W kategorii „Wykonanie modelu o tematyce budowlanej”

I miejsce - Jan Jones - kl.IIbg2017-12-05

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu "Kolędo naszeptaj nam dobrej nadziei"

4 grudnia rozstrzygnięty został Gminny Konkurs Plastyczny i Informatyczny w kategoriach: kartka świąteczna, bombka, choinka i anioł. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Prace były bardzo pomysłowe i pięknie wykonane.

Galeria zdjęć

2017-12-03

Biały koncert tuż tuż ...

Oto niektóre z ozdób świątecznych, które będziecie mogli wylicytowć na aukcji w czasie Białego Koncertu. Wszystkie zostały wyczarowane przez dzieci, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.
2017-11-30

Konkurs fotograficzno-literacki „Ja i moje ukochane zwierzątko”

27 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej w Redkowicach odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Fotograficzno -Literackiego „Ja i moje ukochane zwierzątko”.  Uczniowie naszej szkoły również wzięli w nim udział i zdobyli wyróżnienia oraz nagrody. Zwycięzcom – gratulujemy!

2017-11-29

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 27 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Lęborku odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Nieśmiertelni w poezji.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice gimnazjum: Małgorzata Chołka i Julia Zarzycka, które pięknie recytowały utwory polskich zmarłych poetów.2017-11-29