Aktualności

2019-01-03

Konkurs plastyczny „Świąteczna choinka”

W konkursie plastycznym pt. „Świąteczna choinka” zorganizowanym przez Prywatne Przedszkole Językowe- Terapeutyczne „Tęczowa Kraina”, uczniowie z grupy 0 „B” zajęli następujące miejsca:
II miejsce  – Szymon Główczewski
III miejsce -Tomasz Zieliński
2019-01-02

Nasza placówka - Szkołą Myślenia Pozytywnego! :)

   Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy ważną przesyłkę! Nasza szkoła (po wykonaniu zadań certyfikacyjnych) - została zakwalifikowana do programu Szkoła Myślenia Pozytywnego. Jesteśmy jedną ze 100 szkół wybranych z całej Polski, które otrzymały razem z...

2019-01-02

VI Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do Świętego Mikołaja

   21 grudnia 2018r., podczas podsumowania VI Szkolnego Konkursu na Najpiękniejszy List do Świętego Mikołaja, wręczono nagrody autorom najpiękniejszych listów. Do skrzynki konkursowej wyrzucono aż 86 prac! Wszystkie były bardzo interesujące. Jury miało ogromny problem, by wybrać te...

2019-01-02

Serdeczne podziękowania

Składamy podziękowania dla wszystkich darczyńców za to, że po raz kolejny mogliśmy liczyć na Państwa otwarte i wrażliwe serca, które tak pięknie potrafią dzielić się dobrem z innymi. Dzięki Państwa hojności mogliśmy obdarować  tak wielu naszych uczniów świąteczną paczką.

2019-01-01

Dzień Postaci z Bajek

W tym wyjątkowym dniu dzieci z grupy 0 "b" przybyły do szkoły  przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Głównym celem było popularyzowanie tradycyjnych bajek, takich gdzie dobro wygrywa. Dzieci wspaniale się bawiły, układały puzzle, nazywały bajkowe postacie,  kolorowały swoich...

2018-12-31

Aktualność


Wszystkiego najlepszego wszystkim rodzicom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły, naszym absolwentom i przyjaciołom, którzy od lat nas wspierają.

Życzymy Wam dobrego roku, spełnienia najskrytszych marzeń i zrealizowania planów.


Niech wam Nowy Rok przyniesie
zdrowia, szczęścia...

2018-12-19

Wymiana kartek świątecznych

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia klasa Ib wraz z panią Beatą Polską wzięła udział w międzyszkolnej wymianie kartek świątecznych. Nasi uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki oraz napisali życzenia świąteczne. Zostały one wysłane do uczniów I klasy...

2018-12-18

II Gminny Konkurs fotograficzno – literacki „Ja i moje ukochane zwierzątko”

 

Wyniki II Gminnego Konkursu fotograficzno – literackiego

„Ja i moje ukochane zwierzątko”

organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Tajnej Organizacji Wojskowej

„Gryf Pomorski” w Redkowicach.


Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie fotograficzno – literackim „Ja...

2018-12-13

Dorota Suszko laureatką MULTITESTU z języka angielskiego

Brawo Dorotka!
Nasza uczennica Dorota Suszko z klasy Va została laureatką w konkursie ogólnopolskim j. angielskiego MULTITEST organizowanym  przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Gratulujemy!!!
2018-12-13

Biały Koncert - 11 grudnia

 

                              Gdzie słyszysz śpiew tam idź, tam dobre serca mają.      

 

                        Źli  ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają... 

 

       W dniu 11 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej odbył...