Sport

2022-04-10

Igrzyska Dzieci i Młodzieży w DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych odbyły się 07.04. 2022r w Lęborku. W każdej kategorii wiekowej mieliśmy swoją drużynę. Zawodnicy włożyli w biegi całe swoje serca, co zaowocowało miejscami na podium. W kwalifikacji drużynowej, we wszystkich kategoriach wiekowych, zajęliśmy drugie miejsca. W kwalifikacji indywidualnej ( w swoich kategoriach wiekowych) Julia Michałowska (Vb) zajęła miejsce 4, Michalina Żmija (VIIc) była druga a Konrad Metera (VIIc) zajął najwyższy stopień na podium. Miło nam napisać, że Michasia I Konrad będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Człuchowie, które odbędą się już we wtorek 12 kwietnia. Będziemy trzymać kciuki!

Gratulujemy Wam wszystkim! Zrobiliście kawał dobrej roboty!

2022-04-06

Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego 02.04.2022

2 kwietnia 2022r odbyła się, organizowana corocznie od 15 lat, Gala Sportu Powiatu Lęborskiego. Najbardziej utalentowani ludzie sportu otrzymali wyróżnienia i nagrody Starosty Lęborskiego oraz „Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego 2021”.
Wśród nominowanych i nagrodzonych są również uczniowie naszej szkoły. Michalina Żmija (7c) i Michał Migowski (5b) otrzymali dyplomy Sportowych Laurów w kategoriach sportowiec młodziczka/młodzik. Konrad Metera (7c) znalazł się w gronie wyróżnionych w kategorii sportowiec młodzik.
Cieszymy się, że realizujecie swoje pasje również poza szkołą!
Bardzo gratulujemy naszym uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i trenerom!

2022-03-31

Mistrzostwa Powiatu w dwa ognie

22.03 oraz 23.03. 2022r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu  Województwa Pomorskiego 2021/2022 w DWA OGNIE. Wspaniale spisały się nasze reprezentacje. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy walczyli na boisku z pełnym zaangażowaniem. Akcje były dynamiczne, piłki szybkie. Zaowocowało to wspaniałymi rezultatami! Dziewczęta wygrały i zostały Mistrzyniami Powiatu w dwa ognie!! Teraz czeka je półfinał wojewódzki!! Chłopcy zajęli drugie miejsce!

Gratulujemy!!!!!! I czekamy na Wasze kolejne sukcesy

2022-03-26

Zawody powiatowe w Mini Koszykówce

16.03.2022 reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Powiatowych Igrzyskach dzieci w Koszykówce w Lęborku. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wykazali się walecznością i zaangażowaniem, co zaowocowało dobrymi miejscami w klasyfikacji. Dziewczęta zajęły miejsce II, a chłopcy uplasowali się tuż za podium, zajmując miejsce IV. Gratulujemy Wam!

2022-02-06

Czołowe miejsca w Polsce i województwie, czyli o sportowych sukcesach Michasi i Konrada z klasy 7c!

Już od dłuższego czasu informujemy o ogromnych sukcesach sportowych, które odnoszą Michalina Żmija i Konrad Metera z klasy 7c. Przedwczoraj jednak kolejny raz wykazali się na bieżni Areny Toruń świetną formą! Szkoleni przez LKB im. Braci Petk - zajęli czołowe miejsca w IV Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym U-16 i młodsi pamięci Ireny Szewińskiej oraz w Halowych Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego.

2022-01-19

Turniej Mikołajkowy

09.12 na terenie naszej szkoły odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej klas 4 i 5. Drużyny grały w systemie "każdy z każdym". W bardzo emocjonujących meczach padło wiele świetnych strzałów. Ostatecznie wygrali reprezentanci klas piątych- "Kołnierzyki"

Za rok spotkamy się znów, na kolejnym Mikołajkowym Turnieju.

XXIX Biegi Mikołajkowe w Lęborku

Wielką niespodziankę sprawili nam 03.12 nasi szkolni biegacze podczas XXIX edycji Biegu Mikołajkowego w Lęborku. W sztafetowych zmaganiach wzięło udział 10 szkół z powiatu lęborskiego. W iście zimowej aurze, w towarzystwie Św. Mikołaja nasi zawodnicy spisali się RE-WE-LA-CYJ-NIE!!!! Dziewczęta uplasowały się na drugiej pozycji a pędzącej na ostatniej zmianie Michalinie Żmija zabrakło bardzo niewiele do dogonienia rywalki.

Chłopcy, w pięknym stylu, wygrali swoją rywalizację. Od początku trzymali się czołówki, a Konrad Metera na ostatniej zmianie doprowadził drużynę do zwycięstwa.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom! Byliście niesamowici!

2021-11-19

Puchar Tymbarku

Reprezentacja naszych dziewcząt brała udział w Turnieju Piłki Nożnej " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W turnieju brały udział zespoły żeńskie z całego powiatu. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce!
Gratulujemy utalentowanym zawodniczkom!!

2021-11-14

Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Unihokeju- rozgrywki gminne i powiatowe

Po bardzo dobrym występie naszych drużyn na eliminacjach gminnych, które odbyły się w Łebieniu, 05.11.2021r. zameldowaliśmy się w Lęborku na etapie powiatowym. Po wyrównanych meczach zajęliśmy odpowiednio:
II miejsce w Igrzyskach dzieci ( chłopcy)
oraz
III miejsce w Igrzyskach Młodzieżowych ( chłopcy i dziewczęta).

2021-11-11

Biegi Grand Prix Lęborka

W sobotę, 6 listopada br., w lasku przy Stadionie Miejskim odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe z okazji Święta Niepodległości, które zaliczane są do klasyfikacji generalnej 26. Edycji Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Grand-Prix Lęborka sezonu 2021/2022. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa biegaczy. Możemy też pochwalić się bardzo dobrymi miejscami w klasyfikacji ogólnej.

2021-11-03

Koszykówka 3x3 dziewcząt

Nasza koszykarska trójka walczyła, 27.10 w Wejherowie, na półfinałach wojewódzkich zawodów w koszykówce 3x3. Dziewczęta zajęły III miejsce! Podczas meczów wykazały się umiejętnościami i ogromną wolą walki. Jesteśmy bardzo dumni z naszych koszykarek! Gratulacje dziewczyny!

Skład zespołu: Malek Klaudia, Pińska Barbara, Solska Hanna, Żmija Michalina

2021-10-28

Mamy najlepsze koszykarki w powiecie!

20.10.2021 w Łebie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Koszykówce 3x3. Mieliśmy na tych zawodach swoich reprezentantów. Wszystkie nasze drużyny spisały się doskonale! Jesteśmy z Was dumni!
A teraz nowina na wagę złota:
Dziewczęta młodsze zostały Mistrzyniami Powiatu w swojej kategorii wiekowej!
Czeka na nie, już niebawem, kolejny etap koszykarskich rozgrywek!
Będziemy trzymać kciuki!

2021-10-28

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych

W czwartek, 21 października, w Nowej Wsi Lęborskiej odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych. Brały w nich udział reprezentacje szkół: SP Leśnice, SP Nowa Wieś Lęborska oraz SP Redkowice.

2021-10-21

Nasz sztafeta jest 9 sztafetą województwa!

12.10.2021r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w finale wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych w Człuchowie. Chłopcy zaprezentowali się znakomicie i z czasem 15:44,6 zajęli wysokie, 9 miejsce ( w zawodach brało udział 17 drużyn z całego województwa). Gratulujemy i czekamy na kolejne finały z udziałem naszych sportowców!

Skład naszej drużyny:
Kolańczyk Jakub, Kostka Jakub, Metera Konrad, Migowski Michał, Migowski Tomasz, Serwański Szymon

rezerwowy: Drywa Franciszek

​​​​​​​

2021-10-17

Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Koszykówce 3x3

Koszykówka 3×3 lub po prostu 3x3 ("trzy na trzy") to dyscyplina sportu drużynowego (sport olimpijski), odmiana klasycznej koszykówki, w której dwie trzyosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć jak największą liczbę punktów wrzucając piłkę do jednego kosza.

12.10.2021 w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Koszykówce 3x3. Wzięły w nich udział drużyny z Nowej Wsi Lęborskiej oraz Redkowic. Po zażartej walce, we wszystkich grupach wiekowych, wygrały drużyny z naszej szkoły.