2021-10-10

Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Województwa Pomorskiego

7.10.2021r. w Lęborku odbyły się Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Województwa Pomorskiego. Reprezentacja naszej szkoły spisała się fantastycznie!
Chłopcy( rocznik 2009 i młodsi) zajęli I miejsce w powiecie i niebawem powalczą w etapie wojewódzkim!
Skład naszej złotej drużyny: Kolańczyk Jakub, Kostka Jakub, Metera Konrad, Migowski Michał, Migowski Tomasz, Serwański Szymon.

2021-06-23

Turniej piłkarski w naszej szkole

21.06.2021 roku na orliku szkolnym w Nowej Wsi Lęborskiej rozegrany został Turniej Piłkarski. Zaprezentowały się w nim 4 drużyny:

1. FC Lotos
2. UKS NWL
3. Małe Anioły
4. Szybcy

2021-06-15

Turniej Piłki Nożnej

11.06.2021, na orliku szkoły w Nowej Wsi Lęborskiej, odbył się Turniej Piłki Nożnej. Brało w nim udział 5 zespołów; 4 ze szkoły nowowiejskiej ( klasy 2,3 i 4) oraz drużyna gości z Popowa.
Emocje podczas turnieju przypominały te na Euro! Były piękne asysty, gole, zaskakujące zwroty akcji, waleczna obrona i gorący doping, ale przede wszystkim - na boisku gościła walka fair play i dobra zabawa!

Klasyfikacja turnieju:
1 miejsce - Czerwone Tygrysy ( klasa 3b)
2 miejsce - Gepardy ( klasa 2b)
3 miejsce -  Popowicze ( goście z Popowa)
4 miejsce - Aniołki - ( jedyna dziewczęca drużyna, reprezentacja klas 4a i 4b)
5 miejsce - Królewskie Orły ( klasa 3a)
Turniej zorganizowano przy wsparciu finansowym Powiatu Lęborskiego oraz Gminy Nowa Wieś Lęborska.

2021-01-19

Uczniowski klub Sportowy Tęcza

Uczniowski klub Sportowy Tęcza przy Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej prowadzi zajęcia w ramach sekcji: - piłka nożna, - strzelectwo, - tenis stołowy.

2020-10-30

"Program Klub 2020"

Uczniowski Klub Sportowy "Tęcza" przy Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej w tym roku realizował zadanie "Program Klub 2020". Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej uczniowie pod kierunkiem p. A.Czubatego  mieli zajęcia treningowe z...