Nasza szkoła bierze udział w Akcji Pola Nadziei na rzecz Fundacji Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego. Jesienią uczniowie klasy 3c oraz szkolnego koła wolontariatu posadzili na terenie szkoły cebulki żonkili. NASZE ŻÓŁTE POLE NADZIEI ZAKWITŁO. Ten piękny kwiat jest symbolem nadziei na całym świecie, przypomina również o ludziach chorych oczekujących pomocy w najtrudniejszych chwilach życia.
#leborskiehospicjum #polanadziei

2024-03-27

Gminne eliminacje Drużynowych Biegów Przełajowych

W dniu 20.03.2024 odbyły się gminne eliminacje Drużynowych  Biegów Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży.  Zgromadziły one sporą liczbę młodych miłośników biegania. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zawodników i gratulujemy im wspaniałych wyników! Ich zaangażowanie i talent są inspiracją dla nas wszystkich.

2024-03-27

Pierwszy Dzień Wiosny w szkole!

Pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy 6a świętowali biorąc udział w fantastycznych zajęciach. Uczniowie mieli okazję wyrazić swoją kreatywność poprzez pracę techniką String Art oraz wspólne pieczenie pysznych babeczek. To był dzień pełen uśmiechu, współpracy i radości.

2024-03-26

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

22 marca w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i zajęli pięć z sześciu nagrodzonych miejsc. W kategorii klas młodszych I miejsce zajął Mikołaj Miśnik, II miejsce Mikołaj Dziembowski, obaj chłopcy z klasy IVa, w starszej grupie I miejsce zajął Kajetan Garbaczewski z klasie VIb, II miejsce Antoni Mejna z klasy VIb, a III miejsce Szymon Główczewski z klasy Va. Chłopcy będą reprezentować naszą gminę w etapie powiatowym. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom, wszyscy otrzymali dyplomy uczestnictwa i drobne nagrody pocieszenia. Życzymy chłopcom POWODZENIA

2024-03-22

Agata Pilarska laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego

21 marca w Szkole Podstawowej w Silnie odbyło się podsumowanie XVII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego. Agata Pilarska z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Świat Trójkątów".  Konkurs został wpisany do wykazu zawodów artystycznych 2023/2024, co oznacza dodatkowe punkty w rekrutacji klas ósmych do szkoły średniej. Jesteśmy dumni z Agaty i życzymy dalszych sukcesów.