2021-04-12

Dorota Suszko w finale Wojewódzkiego Konkursu English Poetry and Drama.

Dorota Suszko z klasy 7a w finale Wojewódzkiego Konkursu English Poetry and Drama. W konkursie wzięło udział 70 uczestników z 22 szkół. Trzymamy kciuki .Data finału nie została jeszcze potwierdzona. Musimy poczekać do 18 kwietnia.

2021-04-03

Portret z jajem

Kilka klas przyłączyło się do zabawnej akcji w ostatni dzień przed przerwą świąteczną i mając do dyspozycji jajo oraz proste narzędzia do malowania stworzyły ciekawe, żartobliwe projekty.

2021-04-03

Wspólne śniadanie

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych klasa 5a postanowiła zjeść wspólne śniadanie i porozmawiać  o tradycjach wielkanocnych. Na matematyce uczniowie rozwiązywali łamigłówki odszyfrowując  pisanki.

2021-03-29

Światowy Dzień Wody

W tym roku klasa 4b, klasy 7. i 8. Przystąpiły do akcji organizowanej przez PAH pod nazwą „Zróbmy szum wokół wody”. Pracowaliśmy na materiałach dostarczonych przez PAH. W czasie zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in. co to jest woda wirtualna, ślad wodny oraz mogli obliczyć, ile wody zużywają na śniadanie.

2021-03-25

Szkolny Quiz "Matematyka na talerzu"

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego dla klas IV-VI, zorganizowanego w ramach realizacji projektu "Matematyka na talerzu".

2021-03-25

II POWIATOWY ŚWIĄTECZNY KONKURS INFORMATYCZNY „Animowana Kartka Wielkanocna” wykonana w SCRATCH

Mamy przyjemność zaprosić uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych do udziału w powiatowym konkursie informatycznym na wykonanie animacji w programie Scratch o tematyce wielkanocnej.

Wiosenne polowanie

21 marca to pierwszy dzień wiosny. Od 2014 roku wiosna przychodzi dzień wcześniej, bo już 20 marca. W tym roku też tak było. Ma to związek z ruchem precesyjnym Ziemi, którego nie uwzględnia kalendarz. 21 marca stanie się na powrót pierwszym dniem wiosny dopiero w 2102 roku.