2021-06-17

Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2021

Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i nauczycieli, pomysłowości i chęci sięgania po więcej - otrzymaliśmy  certyfikat Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły 2021 :). Z przyjemnością zrealizowaliśmy dwa ciekawe projekty - ,,Kurtyna w górę = niemiecki z pasją” oraz ,,Mamy bzika na punkcie polskiego języka!”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu i zapraszamy do kolejnych przedsięwzięć!

2021-06-15

Turniej Piłki Nożnej

11.06.2021, na orliku szkoły w Nowej Wsi Lęborskiej, odbył się Turniej Piłki Nożnej. Brało w nim udział 5 zespołów; 4 ze szkoły nowowiejskiej ( klasy 2,3 i 4) oraz drużyna gości z Popowa.
Emocje podczas turnieju przypominały te na Euro! Były piękne asysty, gole, zaskakujące zwroty akcji, waleczna obrona i gorący doping, ale przede wszystkim - na boisku gościła walka fair play i dobra zabawa!

2021-06-08

Dzień Dziecka w klasie 6b

Uczniowie kl. 6b Dzień Dziecka spędzili w stadninie koni „Koniczynka” w Krępie Kaszubskiej. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, z uśmiechem powitał nas Pan - właściciel stadniny. Zaprosił na ognisko, przy którym upiekliśmy kiełbaski. Po posiłku wzięliśmy udział w zajęciach. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Między innymi nauczyliśmy się prowadzić konia. Potem każdy, kto miał ochotę, przejechał się na koniu, prowadzonym przez instruktora. Podziwialiśmy również naszą koleżankę z klasy - Zosię - która zaprezentowała jazdę konną połączoną ze skokami przez przeszkody. Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni.

2021-06-08

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2021

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny wyróżnienia uzyskali:

• Maciej Kusznierewicz kl. 2
  • Krzysztof Kusznierewicz kl.3
  • Mikołaj Stromski kl.3
  • Artur Cieszyński kl.4
  • Antonina Jelińska kl.8

Dzień Dziecka w klasie 1b

Uczniowie klasy 1b spędzili Dzień Dziecka w Obliwicach- wspólne integracyjne ognisko- pieczenie kiełbasek, chleba i pianek, dużo dobrej zabawy na świeżym powietrzu przy dźwiękach gitary, puszczanie baniek mydlanych- to tylko niektóre z atrakcji z jakich dzieci mogły skorzystać przy pięknej pogodzie:)

2021-06-07

Zofia Leszkowska laureatką konkursu organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku

Uczennica klasy 1b Zofia Leszkowska otrzymała 1 miejsce w Konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku na stworzenie pionka do gry Shrek. Gratulacje!

Opłata za obiady

Opłata za obiady za miesiąc czerwiec wynosi 60,00 zł

2021-06-06

Dzień Dziecka w klasie 6c

Dzień Dziecka w klasie 6c  uczciliśmy wspólnym wyjazdem integracyjnym do Obliwic. Zabawom i radości nie było końca - po tak długiej przerwie mogliśmy pobyć razem, a na to  czekaliśmy już od dawna! Wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek i ziemniaków, śpiewy przy gitarze, zabawy i gry planszowe, to tylko niektóre z atrakcji! Zapraszamy do galerii zdjęć :)

2021-06-02

Dzień Dziecka w klasie 4b

Z okazji Dnia Dziecka klasa 4b pojechała na wycieczkę do Labiryntu w Łebie. Na dzieci czekała pani animatorka Klaudia, dzięki której przenieśliśmy się w świat Harrego Pottera. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy i wyruszyli do labiryntu odnajdywać magiczne przedmioty.