2023-09-19

Wycieczka integracyjna klasy 6a do Grąbkowa

W piękny wrześniowy wtorek klasa 6a wraz z nauczycielkami wybrała się na poszukiwanie przygód w Tajnej Pirackiej Bazie w Grąbkowie. Nauczyliśmy się jak przetrwać w lesie, zbudować szałas, przejść po moście linowym. Animuszu dodawały nam barwy ochronne wymalowane na twarzach i pies obronny- Śnieżka:) Po zajęciach w lesie wróciliśmy do naszej bazy, gdzie rozpoczęliśmy zajęcia w grupach. Była wspinaczka, walki sumo, "koło pilotów", tor przeszkód komandosa, zjazdy na "tyrolce",strzelanie z łuku. Okazało się, że uczniowie ( i panie!) z 6a są odważni, zdyscyplinowani i mają wielkie poczucie humoru! Cztery godziny upłynęły nam na fantastycznej zabawie.
Grąbkowo! Na pewno jeszcze wrócimy!

2023-09-18

Dzień Kropki!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki w naszej Szkole 15 września odbyły się aktywne przerwy dla uczniów.  Dzień Kropki jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia  uczniowie mogli wykazać się kreatywnością oraz rozwijać swoje talenty. Nie zabrakło również zabaw z udziałem kropek. Mamy nadzieję, że każdy dobrze się bawił i dodatkowo pobudził swoją wyobraźnie i kreatywność.

2023-09-18

Dzień Kropki w klasach I - III

15 września obchodzony jest  Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.  Uczniowie klas I – III  z tej okazji wykonywali przeróżne prace plastyczne, zadania i zabawy z kropką w roli głównej. Dzięki wspaniałej współpracy z Panią Bibliotekarką Darią z Gminnej Biblioteki Publicznej, wszystkie klasy uczestniczyły w ciekawej lekcji  – w bibliotece lub szkole.  To było prawdziwie kropkowe święto!

2023-09-11

Narodowe Czytanie

Biblioteka w Nowej Wsi Lęborskiej serdecznie zaprasza na uroczystość Narodowego Czytania, która odbędzie się 15 września 2023 roku o godzinie 16.30 w Bibliotece w Nowej Wsi Lęborskiej.

2023-09-06

Opłata za obiady

Należność za obiady za miesiąc wrzesień wynosi 75 zł.