2023-10-23

Powiatowy konkurs plastyczny „JAN PAWEŁ II – CYWILIZACJA ŻYCIA”

Antonina Rojek, uczennica klasy Ic, zdobyła nagrodę w powiatowym konkursie plastycznym „JAN PAWEŁ II – CYWILIZACJA ŻYCIA”, który zorganizowany był przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, Powiat Lęborski i Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w piątek 20 października. Antosi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

2023-10-22

Sztafetowe Biegi Przełajowe

03.10 w Nowej Wsi Lęborskiej odbyły się gminne eliminacje w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców ( we wszystkich kategoriach wiekowych).
Miło nam przekazać, że reprezentacje naszej szkoły wygrały wszystkie swoje biegi!
W powiatowych finałach zajmujemy:
*dziewczynki młodsze i starsze 2 miejsce!
*chłopcy starsi - 2 miejsce
*chłopcy młodsi wygrywają w swojej kategorii i w czwartek 19.10 meldują się na finałach wojewódzkich. A tam ...
!!Nasi chłopcy 8 drużyną w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych!!!!
Co roku wskakujemy na coraz wyższą pozycję.
Warto też dodać, że nasza szkoła zajęła najwyższą notę ze wszystkich startujących szkół z naszego powiatu!
Skład chłopców biorących udział w finałach wojewódzkich:
Marcel Dąbrowski
Patryk Chyski
Kajetan Garbaczewski
Szymon Główczewski
Kuba Kolańczyk
Antek Mejna
Michal Migowski
Mikołaj Stromski
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich nauczycielom - trenerom. Nie od dziś wiadomo, że nasza szkoła również sportem stoi :)

2023-10-22

Mityng lekkoatletyczny

16.10.2023 nasi uczniowie wzięli udział w powiatowym mityngu lekkoatletycznym pod hasłem „Trzymam formę – biegam – NIE HEJTUJE". Poszło im doskonale! Zdobyli 14 miejsc na podium!
Gratulujemy Wam!
Zawodnicy:
Zosia Gołąbek
Magda Wójcik
Marysia Zaręba
Kornelia Niewęgłowska
Blanka Chylińska
Kornelia Ochał
Kuba Kolańczyk
Kajetan Garbaczewski
Antek Mejna
Marcel Dąbrowski
Michał Migowski
Franek Drywa

2023-10-20

Harmonogram XVIII Konkursu Informatycznego Bóbr 2023

Zachęcamy do rejestracji i udziału w konkursie
Zapraszamy jak zawsze do zapoznania się z archiwalnymi zadaniami – jest to najlepszy sposób na przygotowanie się do udziału!

2023-10-20

Wycieczka klas 4 i 5 do Teatru Lalki ,,Tęcza” w Słupsku

Uczniowie klas 4 i 5 mieli możliwość obejrzenia dziś (17.10.2023r.) przepięknego spektaklu pt. ,,Niekończąca się historia”, który zauroczył wszystkich! Dzięki ponadczasowej treści książki Michaela Ende – przenieśliśmy się do świata 9-letniego Bastiana, który mierzył się ze stratą bliskiej mu osoby. Siła wyobraźni pomogła mu pokonać wszelkie trudności. Dzięki niej stawił czoła przeciwnościom (strachom, niebezpieczeństwom - czyhającym na niego w świecie Fantazjany). Wszyscy dopingowali bohaterowi, a po skończonym spektaklu odbyła się rozmowa z psycholożką teatralną, w której nasi uczniowie chętnie wzięli udział.
Postaraliśmy się ,,uchwycić” te przyjemne chwile na załączonych zdjęciach, obejrzyjcie sami. Wycieczka do teatru to wspaniała i wielka sprawa!