Gminny Konkurs Wielkanocny

Kinga Lewandowska z klasy 2a zdobyła  wyróżnienie  w Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej. Gratulujemy serdecznie!!!

2022-04-10

Igrzyska Dzieci i Młodzieży w DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych odbyły się 07.04. 2022r w Lęborku. W każdej kategorii wiekowej mieliśmy swoją drużynę. Zawodnicy włożyli w biegi całe swoje serca, co zaowocowało miejscami na podium. W kwalifikacji drużynowej, we wszystkich kategoriach wiekowych, zajęliśmy drugie miejsca. W kwalifikacji indywidualnej ( w swoich kategoriach wiekowych) Julia Michałowska (Vb) zajęła miejsce 4, Michalina Żmija (VIIc) była druga a Konrad Metera (VIIc) zajął najwyższy stopień na podium. Miło nam napisać, że Michasia I Konrad będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Człuchowie, które odbędą się już we wtorek 12 kwietnia. Będziemy trzymać kciuki!

Gratulujemy Wam wszystkim! Zrobiliście kawał dobrej roboty!

2022-04-10

Zaprogramowaliśmy własny program Paint

Uczniowie klasy 4a podczas zajęć kółka informatycznego zaprogramowali w aplikacji Scratch własny program Paint. Na koniec zajęć namalowali w nim piękne rysunki.

2022-04-10

Klasa 4a poznaje ułamki

Uczniowie klasy 4a zaprojektowali swoje oryginalne kolorowe ułamki. Podczas zajęć kółka matematycznego stworzyli ułamkowe pizze. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac.

2022-04-07

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu dzisiejszym, 7 kwietnia odbyły się u nas gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wzięły udział szkoły z Redkowic, z Łebienia, z Garczegorza i z Nowej Wsi. Test pisemny i etap ustny odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VIII. W pierwszej kategorii I m-ce zdobył Antoni Mejna (NWL), II m-ce Kajetan Garbaczewski (NWL) i kolejne II m-ce Pola Sterkowicz (Łebień). W starszej grupie wiekowej I m-ce zajęła Agata Ramczyk (NWL), II m-ce Klaudia Małek (NWL) i III m-ce Alicja Stanicy (Łebień). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ogromu wiedzy i odwagi.

2022-04-07

„Wiosenny powiew poezji”

5 kwietnia 2022 r. w wiosenne przedpołudnie odbył się szkolny konkurs recytatorski dla uczniów z klas 1-3 pod hasłem „Wiosenny powiew poezji”. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji i polskiej wiosennej aury, a także promowanie talentów recytatorskich.
Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wspaniale. Szkolny konkurs przebiegał w serdecznej i uroczystej atmosferze w wiosennej scenerii. Do konkursu przystąpiło 21 uczestników z klas 1-3.