Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

2022-12-10

MAGIA ŚWIĄT

Nasi uczniowie nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Artystycznym dla dzieci i młodzieży "Magia Świąt", organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku. Gratulujemy.

2022-12-10

RODZINNE MIKOŁAJKOWE WARSZTATY W KLASIE 3a

We wtorkowy wieczór 6 grudnia w ramach przygotowań do kiermaszu na  Biały Koncert odbyło się rodzinne dekorowanie pierniczków. Uczniowie klasy 3a i ich rodzice przy dźwiękach kolęd i świątecznych piosenek kolorową polewą i barwnymi posypkami dekorowali pierniki według własnych pomysłów. Każdy z nich dołożył wszelkich starań, by ich dzieła prezentowały się jak najpiękniej. Po udekorowaniu każde z dzieci miało okazję skosztować swojego wyrobu, a także pysznych gofrów przygotowanych przez mamę Olka. Dzieci odwiedził również Mikołaj. Ten wieczór będzie na długo w naszej pamięci.

2022-12-08

Krajobraz kaszubski jesienią

W tym roku piękna jesień stała się inspiracją do wykonania przepięknych prac plastycznych. W dniu 28 listopada 2022 roku zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w Konkursie Plastycznym "Krajobraz kaszubski jesienią" zorganizowany przez P. J. Buniek, P. M. Jelińską- Sas  i P. D. Główczewską.
Nagrody otrzymali:
I. miejsce:
  Liliana Dawid
 Maksymilian Kobiela
II miejsce:
  Hanna Jaroń
  Zuzanna Drwięga
III miejsce:
  Anna Metera
  Jerzy Dębski
Wyróżnienia otrzymali: Adam Makurat, Lena Brodalska, Pola Okrój, Maja Kendyś, Lila Lis i Maja Augustyniak.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym. Do zobaczenia za rok :)

2022-12-08

SUKCES NASZYCH UCZENNIC W POWIATOWYM FESTIWALU TWÓRCZOŚCI

Jest nam bardzo miło poinformować, że uczennica naszej szkoły Nicola Mielewczyk zajęła I miejsce, a Hanna Garbaczewska II miejsce w Powiatowym Festiwalu Twórczości "Czego szuka młoda sztuka" w kategorii wokal, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku. Gratulujemy serdecznie.

2022-12-07

MIKOŁAJKOWE ZAJĘCIA CZYTELNICZE KLAS TRZECICH

Uczniowie klas 3 z okazji mikołajek udali się na świąteczną lekcję do Biblioteki Publicznej Gminy Nowa Wieś Lęborska. Podczas zajęć dzieci poznały życiorys Mikołaja oraz z zapałem uczestniczyły w przygotowanych zabawach i zadaniach. Dziękujemy za ciekawe zajęcia.